Fryzjerstwo a także wizaż to nie tylko praca w salonie, ale także uczestniczenie w wielu konkursach, pokazach oraz targach i współpraca z prasą branżową.

Zostałam nagrodzona przez Cech Rzemiosł Różnych w Toruniu za kreowanie autorytetu oraz prestiżu rzemiosła toruńskiego. Na Międzynarodowym Festiwalu Mody Kosmetycznej i Fryzjerskiej Polfryz 2-krotnie zdobyłam drugą nagrodę w konkursach na przedłużanie włosów i zagęszczanie włosów. Organizuję także twórcze pokazy mody oraz sztuki fryzjerskiej.

O sile i potędze zakładu fryzjerskiego świadczą jego korzenie, osiągnięcia a także historia. Salon fryzjerski, jaki dziś prowadzę, został uruchomiony przez moich dziadków w roku jeszcze w czasie okupacji hitlerowskiej. Moi dziadkowie byli protoplastami fryzjerstwa w nowym polskim Toruniu. Na lata -te przypada złota era salonu fryzjerskiego moich dziadków. Wtedy to, będąc w najlepszych siłach witalnych, uzyskiwali wiele nobilitujących laurów na krajowych jak i międzynarodowych konkursach fryzjersko-kosmetycznych zostawiając w tyle swoich rywali. Pod ich okiem zostało wykształconych wielu uczniów, którzy później zostali fachowcami w swoim zawodzie.

Jestem kontynuatorką pasji moich dziadków od roku. W roku zostałam mistrzem fryzjerskim, a następnie rozwinęłam strefę realizowanych przez nasz salon usług o gabinet kosmetyczny, przedłużanie i zagęszczanie włosów a także wizaż. Swoją pracą a także uporem uzyskałam certyfikaty i dyplomy tak znanych firm jak: Schwarzkopf, Claudio Drago Roiko, Make-up artist, Anesi, Top-Hair, Alcina, Loreal, Alpecin, Air-brush, Great Lengths, Globe, Londa.

Galeria zdjęć:

salon fryzjerski

toruń

gabinet kosmetyczny

fryzjer