Nie bez przyczyny mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety.

A skoro tak jest, to należy dbać o nie, nie tylko od przysłowiowego święta. Co w ramach pielęgnacji dłoni może zaoferować nam dzisiaj profesjonalny salon kosmetyczny? Ofertę zabiegów pielęgnacyjnych możemy podzielić właściwie na trzy kategorie.

W pierwszej będą zabiegi lecznicze, które pomogą w walce z niedoskonałościami i oznakami starzenia się dłoni. W drugiej znajdziemy typowe zabiegi pielęgnacyjne. A w trzeciej? To wszystko, co podkreśli piękno naszych dłoni. Doświadczona kosmetyczka, gdy tylko spojrzy na nasze dłonie, od razu będzie wiedziała, czego im potrzeba. Sama zaproponuje nam peeling dłoni czy parafinową kąpiel.

Na koniec podpowie nam też, jaki manicure będzie do nas pasować i podkreśli nasz styl i naszą urodę. Profesjonalnie poprawieniem naszego wyglądu i urody zajmie się nasz gabinet kosmetyczny świadczący usługi pielęgnacyjne, dba jednocześnie o pełne bezpieczeństwo swoich klientów. Dlatego też po każdym zabiegu dokładnie sterylizuje narzędzia przy użyciu medycznego płynu odkażającego.

Galeria zdjęć:

uroda

kosmetyki

zabiegi

dermokosmetyki