Gromadząc kosmetyki do codziennej pielęgnacji, nie zapomnijmy o tych najbardziej podstawowych, jakimi są przykładowo mydło w płynie, balsam, czy krem do rąk.

Są one przez wiele osób często - niestety błędnie - bagatelizowane i zapominane. Warto przypomnieć, ile pozytywnych rzeczy mogą one zrobić dla naszej skóry.

Liczne właściwości mydeł w płynie

Mydło w płynie jest o wiele bardziej praktyczne i łatwiejsze w użyciu, niż standardowe, tradycyjne mydło w kostce. Posiada również niezwykle przyjazną, kremową konsystencję oraz jest bardzo wydajne.
Taki kosmetyk ma mnogie właściwości dezynfekujące, nawilżające i odżywcze. Sprawia, że skóra nie tylko ładnie pachnie, ale również jest gładka i bardzo delikatna, a także mięciutka w dotyku. Nie wysusza również naszych rąk. Nabywając taki produkt, mamy okazję wybierać wśród wielu zapachów i rodzajów - i znaleźć swój ulubiony, który na stałe zagości w łazience. Skład takich artykułów często jest wzbogacony w różnego rodzaju regenerujące, orzeźwiające olejki.

Ciekawe rozwiązania do każdej łazienki

Aby tego rodzaju mydło dobrze prezentowało w naszej łazience, przelejmy je do różnego rodzaju automatycznych dozowników lub pojemników. Jeśli mamy łazienkę utrzymaną w stylu minimalistycznym, możemy postawić na dozowniki jednokolorowe, które nie rzucają się w oczy. Jako pojemnik na mydło często wykorzystuje się na przykład stare, designerskie butelki.

Galeria zdjęć:

uroda

kosmetyki

wizerunek